Persones

marc_ajenjo
Marc Ajenjo Cosp  majenjo@ced.uab.es

Investigador Postdoctoral (UAB)

Doctor en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
miquel_amengual
Miquel Amengual Bibiloni  mamengual@ced.uab.es

Investigador en Formació (CED/UAB)

Llicenciat en Història (Universitat de les Illes Balears)
jordi_bayona
Jordi Bayona Carrasco  jbayona@ced.uab.es

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
amand
Amand Blanes Llorens  ablanes@ced.uab.es

Investigador i Professor Associat dept. Geografia (UAB)

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Diederik Boertien (1)
Diederik Boertien  dboertien@ced.uab.es

Investigador

Doctor en Ciències Polítiques i Socials (Universitat Pompeu Fabra)
gbrea
Gabriel Brea Martínez  gbrea@ced.uab.es

Investigador en Formació (CED/UAB)

Llicenciat en Història (Universitat Autònoma de Barcelona)
Xiana Bueno
Xiana Bueno García  

Investigadora

Doctora en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
anna_cabre
Anna Cabré Pla  anna.cabre@uab.es

Directora Honorària i Professora Emèrita (UAB)

Doctora en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
nuria_calduch
Núria Calduch Verdiell  ncalduch@ced.uab.es

Investigadora

Doctora en Ciències de la Vida (Technical University of Denmark)
paolo_chevalier
Paolo Chevalier  pchevalier@ced.uab.es

Investigador en Formació (Université Paris-Est/UAB)

Llicenciat en Sociologia i Història (Université de Lille)
lina-eugenia-cuevas-ramirez
Lina Eugenia Cuevas Ramírez  lcuevas@ced.uab.es

Investigadora en Formació (UAB/CED)

Llicenciada en Economia (Universidad Veracruzana)
daniel_devolder
Daniel Devolder Pennaguer  ddevolder@ced.uab.es

Investigador i Professor Associat dept. Economia i Història Econòmica (UAB)

Doctor en Economia (Université París I)
andreu_domingo
Andreu Domingo Valls  adomingo@ced.uab.es

Sotsdirector i Professor Associat dept. Geografia (UAB)

Doctor en Sociologia (Universidad Nacional de Educación a Distancia)
antia_dominguez
Antía Domínguez Rodríguez  adominguez@ced.uab.es

Investigadora en Formació (FPI/CED)

Llicenciada en Sociologia (Universidad del País Vasco)
ficha
Albert Esteve Palós  aesteve@ced.uab.es

Director i Professor Associat dept. Geografia (UAB)

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
juan_galeano
Juan Galeano  jgaleano@ced.uab.es

Investigador en Formació (FPU/CED)

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
joan_garcia (2)
Joan García Román  jgarcia@ced.uab.es

Investigador Juan de la Cierva

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
ngarcia
Núria García Saladrigas  ngarcia@ced.uab.es

Investigadora en Formació (FPI/CED)

Llicenciada en Sociologia (Universitat de Barcelona)
amalia_gomez
Amalia Gómez Casillas  agomez@ced.uab.es

Investigadora en Formació (UAB)

Llicenciada en Antropologia (Universidad de la República Oriental del Uruguay)
MiguelGonzález 002
Miguel González Leonardo  mgonzalez@ced.uab.es

Investigador en Formació (CED/UAB)

Graduat en Geografia (Universidad de Valladolid)
pinar_koksel
Pinar Koksel  pkoksel@ced.uab.es

Investigadora en Formació (CED/UAB)

Llicenciada en Economia (Middle East Technical University)
cliu
Chia Liu  cliu@ced.uab.es

Investigadora en Formació (CED/UAB)

Llicenciada en Sociologia (University of Massachusetts)
julian_lopez
Julián López Colás  jlopez@ced.uab.es

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Antonio_lopez
Antonio López Gay  tlopez@ced.uab.es

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
victor_manuel_martinez
Víctor Manuel Martínez Lucas  vmmartinez@ced.uab.es

Investigador en Formació (FI/UAB)

Llicenciat en Geografia (Universidad de Murcia)
antonio_jose_medina
Antonio José Medina Cruz  tmedina@ced.uab.es

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Eva_Mera
Eva María Mera Intriago  emera@ced.uab.es

Investigadora en Formació (ESPOL/UAB)

Enginyeria en Estadística Informàtica (Escuela Superior Politécnica del Litoral)
pau_miret
Pau Miret Gamundi  pmiret@ced.uab.es

Investigador i Professor Associat dept. Sociologia (UAB)

Doctor en Sociologia (Universidad Nacional de Educación a Distancia)
juan_antonio_modenes
Juan Antonio Módenes Cabrerizo  jamodenes@ced.uab.es

Investigador i Professor Titular dept. Geografia (UAB)

Doctor en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
ryohei-mogi
Ryohei Mogi  rmogi@ced.uab.es

Investigador en Formació (UAB/CED)

Llicenciat en Economia (Meiji University)
inaki_permanyer
Iñaki Permanyer Ugartemendia  ipermanyer@ced.uab.es

Investigador Ramón y Cajal

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
kenneth
Kenneth Pitarch Calero  kpitarch@ced.uab.es

Investigador en Formació (UAB/CED)

Llicenciat en Història (Universitat de València)
jmpujades
Joana Maria Pujadas Mora  jpujades@ced.uab.es

Investigadora i Professora Associada dept. Història Econòmica, Institucions, Política i Economia Mundial (UB)

Doctora en Ciències Històriques (Universitat de les Illes Balears)
joaquin_recano
Joaquín Recaño Valverde  jrecano@ced.uab.es

Investigador i Professor Titular dept. Geografia (UAB)

Doctor en Geografia (Universitat de Barcelona)
srenteria
Elisenda Rentería Pérez  erenteria@ced.uab.es

Investigadora Juan de la Cierva

Doctora en Demografia (Universidade Federal de Minas Gerias)
srueda
Sarahí Rueda Salazar  srueda@ced.uab.es

Investigadora en Formació (FPI/CED)

Llicenciada en Sociologia (Universidad Central de Venezuela)
sebastian
Javier Sebastian Ruiz Santacruz  sruiz@ced.uab.es

Investigador en Formació (COLCIENCIAS/UAB)

Llicenciat en Estadística (Universidad Nacional de Colombia)
fruiz
Fernando Ruiz Vallejo  fruiz@ced.uab.es

Investigador en Formació (COLCIENCIAS/UAB)

Llicenciat en Sociologia (Universidad Nacional de Colombia)
joan_sales
Joan Sales Favà  jsales@ced.uab.es

Investigador en Formació (CED/UAB)

Llicenciat en Sociologia (Universitat de Barcelona)
victoria_san_juan
Victoria San Juan Bernuy   vsanjuan@ced.uab.es

Investigadora en Formació (CED/UAB)

Llicenciada en Administració i Direcció d'Empreses (Universidad Autónoma de Madrid)
nachatter_singh
Nachatter Singh  nsingh@ced.uab.es

Investigador en Formació (FPI/CED)

Llicenciat en Geografia (University of the Punjab)
msolsona
Montserrat Solsona Pairó  msolsona@ced.uab.es

Investigadora i Professora Titular dept. Geografia (UAB)

Doctora en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
jeroen_spijker
Jeroen Spijker  jspijker@ced.uab.es

Investigador Ramón y Cajal

Doctor en Demografia (University of Groningen)
rtrevino
Rocío Treviño Maruri  rtrevino@ced.uab.es

Investigadora

Doctora en Sociologia (Universitat Autònoma de Barcelona)
pilar_zueras
Pilar Zueras Castillo  pzueras@ced.uab.es

Investigadora Juan de la Cierva

Doctora en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)