Suport a la Recerca

Candi Abella Álvarez  cabella@ced.uab.cat

Bibliotecària

Diplomada en Biblioteconomia (Universitat de Barcelona)
Inés Brancós Coll  ibrancos@ced.uab.cat

Projectes de Recerca i Difusió

Doctora en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Teresa Antònia Cusidó Vallverdú  tacusido@ced.uab.cat

Gestió de Projectes i Transferència

Doctora en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Antonio José Medina Cruz  tmedina@ced.uab.cat

Tècnic de Suport a la Recerca

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Teresa Menacho Montes  tmenacho@ced.uab.cat

Banc de Dades i Informàtica

Llicenciada en Matemàtiques (Universidad de Sevilla)
Xavier Ruiz Vilchez  xruiz@ced.uab.cat

Tècnic Informàtic

Grau Superior en Administració de Sistemes Informàtics
Socorro Sancho Valverde  ssancho@ced.uab.cat

Programes Docents i Formació

Llicenciada en Història (Universitat Autònoma de Barcelona)
Anna Turu Sánchez  aturu@ced.uab.cat

Tècnica Estadística

Diplomada en Estadística (Universitat Politècnica de Catalunya)
Miquel Valls Fígols  mvalls@ced.uab.cat

Tècnic de Suport a la Recerca/UAB

Llicenciat en Geografia (Universitat de Lleida)